«Вечір низьких частот» пройшов у магічній атмосфері

«Вечір низьких частот» пройшов у магічній атмосфері

Яскраве світло софітів, дим, потужний звук та захоплені глядачі, що танцюють та співають разом з виконавцями. Якщо ви думаєте, що мова йде про чергову дискотеку, ви глибоко помиляєтесь, адже саме так пройшов «Вечір низьких частот» в Кіровоградській обласній бібліотеці ім. Є. Маланюка.  Спільний концерт молодого, амбітного гурту «Chasing rainbows» та талановитого Колі Папуші вразив усіх присутніх в саме серце.

Надзвичайна, магічна атмосфера запанувала в залі книгозбірні вже з першого звуку. Відкривав концерт гурт «Chasing rainbows». Це – перший публічний виступ гурту, незважаючи на те, що хлопці грають разом більше двох років. Ігор, Олег та Олександр виконують лише авторські пісні – самі пишуть тексти та музику і мають музичного матеріалу як мінімум на альбом. Їх музика – нереальна, космічна, навіть містична. Увесь виступ гурту пройшов на одному диханні – від першої до останньої пісні.

Коля Папуша продовжив запалювати публіку. Микола – музикант, автор та виконавець, з дитинства закоханий в музику. Він є знаним у місті, має своїх шанувальників та власний музичний стиль. В рамках концерту Коля виконував як авторські пісні, так і каверверсії відомих хітів. Пісні «Я піду в далекі гори» та «Червона рута» в авторському аранжуванні зал співав разом з виконавцем, а під час виконання останньої авторської пісні «Dance in Paris» глядачі влаштували справжню дискотеку – танцювали на місцях та разом з Миколою, а потім попросили виконати цю пісню ще раз – на біс.

Такого надзвичайного концерту давно не було в нашій бібліотеці! Хочеться подякувати молодим талановитим виконавцям за те, що вони розвивають якісну музику в нашому місті. А ще хочеться звернутися до нашої молоді – не будьте інертними – підтримуйте своїх однолітків у прагненні до самореалізації, відвідуйте їх концерти та своїми лайками в соціальних мережах поширюйте їх творчість серед своїх друзів та знайомих. Ми вважаємо, що наші виконавці мають велике творче майбутнє і колектив нашої бібліотеки від щирого серця бажає їм шаленої популярності та успіху!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *