Школярі з екскурсією відвідали швейне підприємство

У рамках проведення місячника профорієнтації молоді «Професійні горизонти», спеціалістами Долинського районного центру зайнятості, спільно з представниками швейного підприємства «Мрія Є»,  було організовано професіографічну екскурсію. Гостями заходу стали учні навчально-виховного комплексу «Долинська гімназія» загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3.

 

 Підприємство «Мрія Є» спеціалізується на пошитті одягу для військових, жіночого та корпоративного одягу, спецодягу та шкільної форми. Екскурсію відкрила технолог швейного підприємства Олена Бадега. Представниця підприємства ознайомила усіх присутніх з професією швачки, яка є завжди актуальною і користується попитом.  Старшокласники відвідали виробничий потік установи: від початку закрою, по кожній операції швейного процесу і врешті решт побачили склад готової продукції. Учні школи мали змогу побачити світле і просторе виробниче приміщення.      

Було акцентовано увагу учнівської молоді на можливості професійного навчання, на базі відділення Новгородківського ПТУ №36, яке готове, з  початку наступного року  відкрити свої двері  для бажаючих здобути професію швачки.

Додати коментар



Оновити

Поділитися статтею в соц. мережі

Loading...