В Олександрівці розпочалися ремонтні роботи дорожнього покриття

В Олександрівці розпочалися ремонтні роботи дорожнього покриття
 
ДП “Кіровоградський облавтодор” розпочало ремонт дророжнього покриття по вул. Дружби та вул. Незалежності України в Олександрівці. Про це повідомляє Олександрівська РДА. Вартість проекту 3 млн. 695 тис. грн. Фінансування робіт відбувається за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності.

 

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року “Про затвердження переліку об’єктів капітального, поточного та середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, фінансування яких буде здійснюватися у 2019 році” замовником робіт визначено державне підприємство “Агентство місцевих автомобільних доріг”, яким виготовлялась проектно-кошторисна документація та проводились тендерні торги для визначення виконавця ремонтних робіт.
Тендер за проектом “Поточний середній ремонт вул. Дружби, вул. Незалежності України (від перехрестя з Н-14 до перехрестя з Н-01) в смт. Олександрівка” був оголошений 15 липня 2019 року. Оскільки учасником тендерної процедури було подано скаргу, аукціон з врахуванням результатів оскарження був проведений 17 жовтня 2019 року. Переможцем визначено дочірнє підприємство “Кіровоградський облавтодор” відкритого акціонерного підприємства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”.
У листопаді був укладений договір між ДП “Агентство місцевих автомобільних доріг” та Кіровоградським облавтодором. На даний час, відповідно до договору розпочато ремонтні роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *