Рятувальники Кіровоградщини продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки в осінньо-зимовий період

Рятувальники Кіровоградщини продовжують навчати громадян правилам пожежної безпеки в осінньо-зимовий період

На території Кіровоградщини продовжують фіксувати випадки пожеж у житловому секторі, що виникають внаслідок порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електрообігрівачів. Тому рятувальники Управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів посилили роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності суворого дотримання правил безпеки в осінньо-зимовий період.

8 листопада співробітники Знам‘янського міськрайонного відділу У ДСНС в області провели попереджувальну роботу в житловому секторі міста Знам’янки, у мікрорайоні залізничного вокзалу.

Організатори профілактичного відпрацювання розповідали дорослим і дітям про основні причини виникнення пожеж, наслідки, до яких вони призводять, окремо виділивши випадки, де були травмовані або загинули люди.

Рятувальники довели до відома знам’янчан основні правила експлуатації опалювальних приладів і ситем, серед яких печі, грубки, каміни, електричні побутові прилади, газові котли, надали рекомендації щодо підготовки їх до опалювального сезону, проведення перевірки їх справності та обслуговування.

По завершенню розмови рятувальники вручали громадянам листівки із зазначенням основних правил безпечної життєдіяльності та номеру виклику пожежно-рятувального підрозділу – «101»!

 

Прес-служба У ДСНС в області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *