Ювенальні поліцейські продовжують проводити профілактичні заходи з дітьми на тему: «Особиста безпека дитини»

Ювенальні поліцейські продовжують проводити профілактичні заходи з дітьми на тему: «Особиста безпека дитини»

Цього тижня поліцейські з Петрівського та Новогородківського відділень поліції відвідали малечу у місцевій початковій школі та дитячому садочку і провели для них інтерактивні уроки на тему особистої безпеки.

Інспектор ювенальної превенції Петрівського відділення поліції відвідала учнів 4 – 5 класів Новостародубської школи та Петрівського навчально-виховного комплексу , де в ігровій формі ознайомила дітей з основними правилами безпечної поведінки вдома, на вулиці, в ситуаціях, коли до них звертається незнайома людина, також розглянули випадки булінгу та правильної поведінки в таких ситуаціях. Малеча із захватом брала участь у всіх вікторинах та конкурсах.

 

 

 

 

 

Не менш цікавим був захід, який провів для вихованців дитячого садочка «Світанок» інспектор ювенальної превенції Новгородківського відділення поліції. Діти з цікавістю слухали розповідь гостя, охоче відповідали на запитання. Потім, разом з поліцейським, розфарбовували тематичні розмальовки.

 

 

За матеріалами відділу ювенальної превенції
поліції Кіровоградщини

© Кіровоградська область: https://kg.npu.gov.ua/news/profilaktika/yuvenalni-policzejski-prodovzhuyut-provoditi-profilaktichni-zaxodi-z-ditmi-na-temu-osobista-bezpeka-ditini/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *