Міська рада Кропивницького оголошує старт конкурсу «Посадовець року 2019»

Міська рада Кропивницького оголошує старт конкурсу «Посадовець року 2019»

У міській раді Кропивницького стартує вже традиційний конкурс «Посадовець року». Творчі змагання представників органів місцевого самоврядування у Кропивницькому проводитимуться вже втретє і мають на меті передусім підвищення професіоналізму посадовців, розвиток їхньої творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку місцевого самоврядування, прозорості й вдосконалення процесу організації, ефективності діяльності та узагальнення кращого досвіду роботи колег.

Для участі у престижному конкурсі посадові особи місцевого самоврядування Кропивницького мають до 01 листопада поточного року заповнити на офіційному веб-сайті міської ради міста Кропивницького анкету учасника із зазначенням професійного креда та додаванням відеовізитівки: розповіді про себе, свої уподобання, хобі тощо. Відеовізитівка у подальшому допоможе претендентам на перемогу у конкурсі пройти його перший етап.

Загалом конкурс «Посадовець року 2019» проходитиме у три тури, у двох номінаціях: «Керівник року 2019» та «Спеціаліст року 2019».

На першому етапі, який відбудеться 07 листопада, учасники презентуватимуть свою професійну діяльність.

II тур, запланований на 14 листопада, дозволить перевірити рівень знань претендентами актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування. Крім того, учасники виконають практичну роботу зі складання ділового документа та розв’яжуть ситуаційне завдання.

І, нарешті, III тур – онлайн голосування за учасників конкурсу в кожній номінації на офіційному веб-сайті міської ради Кропивницького. Віддати свої голоси і підтримати найкращих посадовців можна буде у період із 15 по 30 листопада 2019 року.

Переможці конкурсу у номінаціях «Керівник року 2019» і «Спеціаліст року 2019» будуть відзначені дипломами та грошовою винагородою. Особливістю цьогорічного конкурсу стане запровадження номінації «Лідер онлайн голосування»: учасник, який збере найбільшу підтримку кропивничан у народному голосуванні отримає спеціальну грошову винагороду.

Результати конкурсу будуть оголошені до Дня місцевого самоврядування, висвітлені у засобах масової інформації та оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *