У Кропивницькому відбудеться урочисте відкриття відремонтованого “Дому Милосердя”

У Кропивницькому відбудеться урочисте відкриття відремонтованого “Дому Милосердя”
Цієї неділі, 22 вересня, у Кропивницькому відбудеться урочисте відкриття відремонтованого “Дому Милосердя”, що пропонує безкоштовний нічліг нужденним людям в режимі 24/7. Про це повідомляється на сторінці ГО “Молодіжний форум “Милосердя””. Голова організації Володимир Лебєдєв повідомив, що тепер вони зможуть приймати не лише безхатченків, а й мам з маленькими дітьми, які постраждали від домашнього насильства. В притулку тепер є повноцінна ванна кімната, з душем, пеленаторним столиком для немовлят. Є два дитячі ліжечка, дитячий майданчик і облагороджена територія.
Одночасно притулок може прийняти до 15 осіб. На сьогодні, в притулку вже проживають одна вагітна жінка і одна мама з двома маленькими дітьми (жертви домашнього насильства). А також чоловік-переселенець. “На жаль, у нашому місті більше немає таким людям, де шукати допомогу і прихисток. Особливо якщо це посеред ночі треба тікати від домашнього тирана. А якщо ще й дітьми. А зараз йдуть холоди.” – розповідає Володимир Лебедєв.
“Дім милосердя” розпочав працювати у орендованому будинку по вулиці Преображенській ще у 2013 році. У 2017 році виникла необхідність викупити будинок, шляхом пожертв містяни зібрали 30 тисяч доларів та близько 300 тисяч гривень на ремонт. Щотижня ГО “Молодіжний форум “Милосердя” влаштовує безкоштовні обіди для безхатьків і нужденних, збирає і роздає речі:одяг і іграшки для дітей, надає домогу з лікуванням, реабілітацією, відновленням документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *