Світлана Лобанова перевірила готовність до проведення «AGROEXPO-2019»

Світлана Лобанова перевірила готовність до проведення «AGROEXPO-2019»
Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Світлана Лобанова разом із членами обласного організаційного комітету з питань виставкової діяльності побувала на місці проведення «AGROEXPO-2019».
У супроводі ініціатора проведення виставки, голови правління обласного об’єднання організації роботодавців Павла Штутмана, Світлана Лобанова та учасники оргкомітету оглянули майданчики павільйону, де буде представлено експозиції «AGROEXPO-2019». Посадовці також побували у конферанцзалах, де в рамках ділової програми відбуватимуться форуми і галузеві сесії.
Члени оргкомітету обговорили організаційні моменти. Зокрема, було узгоджено питання щодо локації, де відбуватиметься відкриття, та сценарію урочистостей, проведення «Покровського ярмарку».
Світлана Лобанова також звернула увагу на організацію на належному рівні прийому і розселення учасників та гостей заходу, безперешкодного доїзду до місця проведення, курсування громадського транспорту. Будо приділено увагу і безпековим питанням, зокрема патрулюванню території представниками Нацполіції, Національної гвардії, встановленню додаткових камер відеонагляду тощо.
Нагадаємо: «AGROEXPO-2019» проводитиметься у Кропивницькому з 25 до 28 вересня. Заходи відбуватимуться на відкритих виставкових площах та у павільйонах за адресою: вул. Перша виставкова, 8 (колишня Мурманська).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *