Будівництво гідроспоруди у Благовіщенську

Будівництво гідроспоруди у Благовіщенську
Гідротехнічна споруда у м. Благовіщенське з’єднує 2 частини міста. Відповідно до графіку робіт до початку навчального року було здійснено бетонування стін та перекриття споруди (довжина 12 м.). Через гідроспоруду було облаштовано безпечний піший перехід для школярів та мешканців міста. Автомобільний рух було перекрито у зв’язку із технологічними вимогами якості будівельних робіт. З початку вересня будівельники продовжили бетонування другої черги гідроспоруди (+4 м.) і їх засипку для убезпечення зсуву майбутньої дороги.
4 вересня перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко у Благовіщенську провів виїзну робочу нараду стосовно продовження будівельних робіт на гідротехнічній споруді. У нараді взяли участь начальник управління капітального будівництва ОДА, голова місцевої РДА, міський голова Благовіщенська, директор підрядної будівельної організації, представники громадськості.
Протокольно було визначено, що підрядник у строк до 15 вересня повністю виконає зворотну засипку пазух котловану, а міська ж влада після виконання вказаних робіт невідкладно розпочне асфальтування дорожнього полотна.
Міська влада Благовіщенська не у повній мірі провела комплекс підготовчих робіт стосовно асфальтування дорожнього полотна. Крім того, 17 вересня в результаті опадів, частина засипки гідротехнічної споруди була пошкоджена. Наразі, міська влада Благовіщенська має оперативно відпрацювати питання проведення підготовчих робіт та асфальтування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *