У Кропивницькому безробітним пропонували вакансії керманичів

У Кропивницькому безробітним пропонували вакансії керманичів

Для оперативного укомплектування вільних робочих місць та вакантних посад на підприємствах регіону застосовуються ефективні форми взаємодії служби зайнятості та роботодавців. Одним з найефективніших видів співпраці є ярмарок вакансій, який несе обопільну користь як для роботодавців, так і для шукачів роботи.

Днями у приміщенні Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості за участі було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення ПП «МК СЕРВІС 10» за професіями водій автотранспортних засобів, тракторист, водій навантажувача.

Представник роботодавця розповів, що основним видом діяльності підприємства є оптова торгівля металами та металевими рудами, але крім того ПП «МК СЕРВІС 10» займається виробництвом будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій та інші спеціалізовані будівельні роботи. Шукачі роботи отримали інформацію про режим  та характер роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів.

Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали відповіді.

У заході узяли участь 15 осіб. Більшість з них зацікавилися представленими пропозиціями.

 

Анастасія Вербицька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу рекрутингу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *