На Кіровоградщині рибалок застерігають від небезпеки

На Кіровоградщині рибалок застерігають від небезпеки

6 вересня олександрівські рятувальники відвідали улюблене місце дозвілля мешканців селища – береги річки Тясмин, щоб поспілкуватись із громадянами про важливі речі, які стосуються кожного.

Незважаючи на те, наразі що кількість відпочивальників значно зменшилась, проте рибалок завжди можна зустріти біля води за будь-якої погоди. Тому фахівці Служби порятунку не припиняють роз’яснювальну роботу, намагаючись достукатись до свідомості усіх любителів водних розваг.

Так, звернення до людей рятувальники будують за принципом двостороннього спілкування, коли йде жвава розмова, обмін думками, запитання-відповідь. Такий підхід дозволяє викликати співрозмовника на неформальну розмову та краще донести до нього важливу інформацію.

Особистий контакт пересічного громадянина із рятувальником, який щодня стикається із небезпекою та знає, до чого призводить безвідповідальність, безперечно, не менш ефективний, ніж сотні сторінок друкованої інформації. Проте застережні листівки, що роздають рятувальники, також сприяють закріпленню почутої інформації.

 

Прес-служба У ДСНС в області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *