Автопарк відділення поліції охорони у місті Долинській поповнився новим автомобілем RENAULT LOGAN

Автопарк відділення поліції охорони у місті Долинській поповнився новим автомобілем RENAULT LOGAN
Керівництво Управління поліції охорони в Кіровоградський області передало працівникам підпорядкованого підрозділу ключі від сучасного транспортного засобу.

Робота груп реагування багато в чому залежить не тільки від майстерності правоохоронців, а й від належного технічного забезпечення. Тому автопарк поліції охорони все частіше поповнюється новими автомобілями.

У місті Долинській наряд групи затримання працює в єдиній дислокації з іншими підрозділами поліції. За поточний рік ним здійснено понад 580 виїздів за повідомленнями спецлінії «102», до місцевого відділу поліції доставлено 37 підозрюваних у скоєнні противоправних дій.
Під охороною у м. Долинській знаходиться 250 об’єктів різної форми власності та 120 квартир. Також у громадських місцях на об’єктах, які знаходяться під охороною, розміщено 70 стікерів «Терміновий виклик поліції», з допомогою яких вдається оперативно реагувати на правопорушення та розкривати злочини по «гарячих слідах».

Управління поліції охорони
в Кіровоградській області

 

 © Кіровоградська область: https://kg.npu.gov.ua/news/Informacziya/avtopark-viddilennya-policziji-oxoroni-u-misti-dolinskij-popovnivsya-novim-avtomobilem-RENAULT-LOGAN/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *