21 вересня на Кіровоградщині планують провести “Ярмарок крафтових виробів”

21 вересня на Кіровоградщині планують провести "Ярмарок крафтових виробів"
Як повідомлялося раніше, у с. Войнівка, Приютівської ОТГ планується проведення ярмарку крафтових виробів. Про організацію ярмарку йшлося сьогодні на засіданні обласного організаційного комітету з питань виставкової діяльності, який відбувся під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Світлани Лобанової, за участі Приютівського селищного голови Андрія Коломійцева.
За словами Андрія Коломійцева, ярмарок проводитиметься у рамках пілотного проекту Міністерства культури України “Малі міста – великі враження”. На організацію заходу буде витрачено більше мільйону гривень, з них 700 тис. грн.. профінансує Міністерство, 325 тис. – місцева громада. Він розповів, що у Войнівці вже виконуються роботи із грейдерування місцевості, викошування трави, спилювання сухостійних дерев та гілок,планується облаштувати додаткове освітлення населеного пункту, облаштування місць відпочинку. Під час ярмарку заплановано проведення майстер-класів, виступи творчих колективів, програму для маленьких відвідувачів.
“Ми вважаємо, що захід можна провести як регіональний, тож плануємо запросити учасників з усієї Кіровоградщини та сусідніх областей,” – зазначив Приютівський селищний голова.
У вирішенні окремих оргпитань Андрій Коломійцев звернувся по допомогу до обласної влади. Світлана Лобанова пообіцяла, що облдержадміністрація усіляко сприятиме успішному проведенню ярмарку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *