Муніципальний патруль у Кропивницькому: “Обережно! Стихійна торгівля”

Муніципальний патруль у Кропивницькому: “Обережно! Стихійна торгівля”

13 серпня в рамках реалізації проекту «Муніципальний патруль» проведено рейд – відстеження у складі спеціалістів: управління торгівлі та побутового обслуговування населення департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій та спеціалізованої інспекції Міської ради міста Кропивницького, міського управління Держпродспоживслужби, міської дружини міста Кропивницького та працівника поліції по вул. Космонавта Попова з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.
Під час проведення рейдового відстеження несанкціонована торгівля плодоовочевою та молочною продукцією, городиною ліквідована. Всі торгівці перейшли здійснювати торгівлю на територію ринку. Призупинена торгівля бахчовими культурами.
За порушення правил благоустрою міста спеціалістом спецінспекції складено 4 протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення “стихійної“ торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах, біля житлових будинків та вручені флаєри “Обережно! Стихійна торгівля” з попережденням про адміністративну відповідальність за торівлю “з рук” у невстановлених місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *