Поліцейські Кіровоградщини продовжують роз’яснювальну роботу щодо заборони продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім

Поліцейські Кіровоградщини продовжують роз’яснювальну роботу щодо заборони продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім
З початку року правоохоронці вже склали близько 70 протоколів за ч. 2 ст. 156 КУпАП за продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років. Осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

В ході профілактичних рейдів, які проводилися протягом усього минулого тижня, ювенальні поліцейські роз’яснювали працівникам торгівельних закладів і підприємцям чинне законодавство та нагадали про відповідальність за його порушення,  закликали разом дбати про здоров’я молоді.

В кожному торгівельному закладі правоохоронці залишили спеціальні тематичні наліпки, які нагадують покупцям і продавцям про заборону продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

 

 

Крім того, у ході проведених заходів поліцейськими виявлено факти реалізації алкоголю у місті Кропивницькому, Петрівському та Олександрівському районах, за якими також складено адміністративні протоколи.

За матеріалами відділу ювенальної превенції
поліції Кіровоградщини

 

© Кіровоградська область: https://kg.npu.gov.ua/news/profilaktika/13-08-19/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *