У Чорноліському лісгоспі ділились досвідом з чернігівськими освітянами

У Чорноліському лісгоспі ділились досвідом з чернігівськими освітянами

До Чорноліського лісгоспу днями завітали гості із Чернігівщини – представники державного професійно-технічного навчального закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».

Члени делегації відвідали цех переробки низькосортної деревини, де ознайомились з роботою лінії по виготовленню пиляних заготовок та мали змогу спостерігати за виготовленням паливних брикетів з тирси. Консультації щодо організації виробничого процесу та особливостей роботи обладнання їм надавала головний інженер підприємства Тетяна Хуторна.

Значна увага була приділена охороні праці та соціально-побутовим умовам праці робітників, зайнятих на переробці деревини та деревних відходів. Тому лісівники провели екскурсію територією нижнього складу.

Чернігівці відвідали рекреаційний пункт«Лісовичок» та ознайомились із вирощуванням декоративного садивного матеріалу в Богданівському лісництві.

У них залишились приємні враження від перебування на підприємстві, пов’язані з      високим рівнем культури виробництва в лісгоспі.

ДП «Чорноліський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *