Безробітним Кіровоградщини передпенсійного віку видаються довідки про страховий стаж

Безробітним Кіровоградщини передпенсійного віку видаються довідки про страховий стаж

У головному управлінні Пенсійного фонду України в області відбулася робоча зустріч директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Лілії Колесник з начальником головного управління Наталії Сімонян, під час якої обговорювалася співпраця установ у питанні видачі довідок безробітним громадянам.

Зокрема, мова йшла про категорію громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування та потребують допомоги, а це серед інших – громадяни, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років. Одним із критеріїв застосування підстав для реєстрації громадян у центрах зайнятості та отримання грошової допомоги по безробіттю є набуття ними пенсійного віку або права на пенсію за віком, що напряму пов’язане відповідно до чинного пенсійного законодавства із наявністю страхового стажу.

Учасники зустрічі дійшли згоди у питанні сприяння видачі довідок про наявний страховий стаж та вік набуття права на пенсію особам, які звертаються до служби зайнятості за отриманням соціальних послуг, та яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років.

 

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *