Серед представників засобів масової інформації оголошено конкурс на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

Серед представників засобів масової інформації оголошено конкурс на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.
Премія присуджується щорічно авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності та які опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Це можуть бути роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.
Розмір премії – 20 тисяч гривень.
На здобуття премії подаються такі документи:
клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора;
примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);
копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу – копія паспорта кожного члена колективу).
Термін подання документів – до 10 серпня 2019 року.
Творчі роботи слід подавати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою “На здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики”).
Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору слід надсилати на електронну адресу iv@comin.gov.ua
З Положенням про премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Державного комітету телебачення і радіомовлення (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі “Конкурси, премії” (підрозділ “Премії”).
Телефони для довідок: (044) 279-35-56, (044) 278-86-96.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *