Поліцейські нагадують: на території області триває операція «Мак»

Поліцейські нагадують: на території області триває операція «Мак»
 Профілактичні заходи спрямовані на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів, установлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Правоохоронці нагадують, що згідно зі ст. 310 Кримінального кодексу України – за посів або вирощування снотворного маку чи конопель передбачено покарання у вигляді штрафу, арешту на строк до шести місяців, або до трьох років обмеження волі.
Якщо ж кримінальне правопорушення вчинене повторно, чи особою, яка раніше притягувалася до відповідальності за наркозлочини, або незаконний посів снотворного маку становить п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин – покарання може сягнути терміну від 3 до 7 років ув’язнення.

«Так, у Світловодському районі поліцейські виявили на території домоволодіння місцевої жительки більше 20 рослин коноплі, які було вилучено та направлено на дослідження до Кіровоградського НДЕКЦ МВС України», – повідомив начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий.

Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з’ясовують усі обставини події.

 

Шановні громадяни! Не будьте байдужими, повідомляйте про насадження нарковмісних рослин до управління протидії наркозлочинності ГУНП в області за телефоном гарячої лінії 095-189-43-50 або ж звертайтеся до чергових частин відділів та відділень поліції за телефоном 102.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області

 

© Кіровоградська область: https://kg.npu.gov.ua/news/narkozlochyny/policzejski-nagaduyut-na-teritoriji-oblasti-trivaje-operacziya-mak/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *