На Кіровоградщині 13 родин отримуватимуть компенсації з оплати послуги «муніципальна няня»

На Кіровоградщині 13 родин отримуватимуть компенсації з оплати послуги «муніципальна няня»
Для підтримки молодих сімей, які виховують дітей до 3 років, Урядом запроваджено послугу «муніципальна няня», що передбачає щомісячну адресну компенсацію матері/батьку або опікуну дитини за послуги няні.
Розмір компенсації складає 1626 гривень на одну дитину. Органи соціального захисту розпочнуть виплачувати кошти вже у червні. Відшкодування за оплату послуг няні призначається з моменту подачі заяви і до досягнення дитиною 3 років. На Кіровоградщині 13 родин подали заяви на отримання компенсації з оплати послуги «муніципальна няня».
Компенсація надається за умови укладання договору між батьками та нянею, яка має бути зареєстрована як фізична особа-підприємець/юридична особа.
Така грошова допомога не заміняє інші види соціальних виплат на дитину та виплачується як працюючим батькам так і тим, хто в декретній відпустці.
Запровадження такої послуги має на меті не лише допомогти родинам з маленькими дітьми, а й створити додаткові робочі місця. Працевлаштування нянею, дає можливість збільшити трудовий стаж, особливо безробітнім громадянам передпенсійного віку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *