В Кіровоградській області ЗНО з математики пройшло успішно

В Кіровоградській області ЗНО з математики пройшло успішно
21 травня 2019 року у Кіровоградській області організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики.
Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 16 пунктів тестування, 11 з яких розміщені в м.Кропивницькому, 3 – м.Олександріїї, 2 – смт Голованівську.
У роботі було задіяно 231 аудиторія, в яких проходили тестування 3750 випускники, що склало 97,1% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 3862 учнів).
Зовнішнє незалежне оцінювання з математики пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.
У ході проведення ЗНО було зафіксовано 3 випадки наявності у 2 абітурієнтів мобільного телефону та 1 навушників. Абітурієнти були вилучені з аудиторії та втратили можливість здачі даного предмету.
23 травня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Працюватиме 32 пункт тестування: 13 в м.Кропивницькому, 5 – м.Олександріїї, по 2 у м. Знам’янка, Світловодськ, Новоукраїнка, Новомиргород, Благовіщенськ, Долинська, смт Голованівськ.
Управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *