Порушення санітарного законодавства виявлено майже на половині перевірених об’єктів нагляду в І кварталі поточного року

Порушення санітарного законодавства виявлено майже на половині перевірених об’єктів нагляду в І кварталі поточного року
Про це на засіданні колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за підсумками діяльності в першому кварталі 2019 року повідомила начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Черненко.
З метою недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації в області протягом першого кварталу 2019 року фахівці управлінь/відділів з питань санітарного нагляду брали участь у комісійних обстеженнях об’єктів водопостачання, дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, лікувально-профілактичних закладів та об’єктів поводження з твердими побутовими відходами. Всього комісійно обстежено 281 об’єкт, на 139 об’єктах (49,46%) виявлено порушення вимог санітарного законодавства.
Протягом звітного періоду проведено 61 планову перевірку, за результатами винесено 55 приписів про усунення виявлених порушень (90,16%). Позапланово перевірено 106 об’єктів нагляду, з них на 25 об’єктах встановлено порушення чинного законодавства (23,5%).
За вказаний період було зареєстровано один спалах гострої кишкової інфекції (ротавірусна інфекція) в дошкільному навчальному закладі м.Кропивницького та один груповий випадок (Staphylococcus aureus) у с. Богданівка Знам’янського району. Постраждало 10 дітей.
У першому кварталі до управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства надійшло 26 звернень, з них 25 розглянуто та вирішено позитивно, на 1 звернення надано роз’яснення.
Олена Черненко звернула увагу присутніх на продовження роботи спеціалістів Держпродспоживслужби області у сфері дотримання санітарного законодавства під час здійснення заходів державного нагляду (контролю), проведення санітарно-епідеміологічних обстежень об’єктів нагляду, контролю за вжитими заходами щодо усунення порушень, розгляду звернень та запитів до Головного управління з метою попередження спалахів серед населення. Доповідач також вела мову про ефективність роботи спеціалістів, від якої залежить санітарне та епідемічне благополуччя області та здоровя людей.
 
Інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби
в Кіровоградській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *