Відбулася “гаряча лінія” голови облдержадміністрації

Відбулася "гаряча лінія" голови облдержадміністрації
Сьогодні Сергій Кузьменко відповідав на телефонні звернення жителів Кіровоградщини. До керівника ОДА з проблемними питаннями зателефонували жителі обласного центру та міста Олександрії. Звернення стосувалися працевлаштування, роботи навчальних закладів, упорядкування прибудинкової території тощо.
Зокрема, жителька обласного центру, яка переїхала на Кіровоградщину у 2014 році з Донецької області, попросила допомогти з працевлаштуванням доньки. Дівчина має групу інвалідності, за спеціальністю – фармацевт. Сергій Кузьменко пообіцяв з допомогою директора профільного департаменту ОДА посприяти вирішенню питання.
Жителька Олександрії звернулася з проблемою закриття однієї із загальноосвітніх шкіл міста. Голова облдержадміністрації зазначив, що з’ясує в управлінні освіти, науки, молоді та спорту детальну інформацію щодо перспектив роботи закладу та поінформує заявницю.
Інші прохання від жителів Олександрії стосувалося благоустрою прибудинкової території, зокрема відновлення спортивного майданчика, санітарного стану міста та вирішення інших проблем.
Загалом до обласного контактного центру останнім часом найчастіше звертаються з питань отримання субсидій “живими” коштами та з проблемами придбання ліків у аптеках за електронними рецептами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *