Вакансії менеджерів, швачок та водіїв пропонують у Кропивницькому

Вакансії менеджерів, швачок та водіїв пропонують у Кропивницькому

Понад 60 безробітних мешканців Кропивницького та району відвідали ярмарок вакансій, що пройшов у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості. За результатами проведення заходу, 20 шукачів роботи виявили зацікавленість та бажання ознайомитися з робочим місцем і, як наслідок, отримали направлення для відвідування підприємств для подальшого можливого працевлаштування.

Подібні заходи є одними з найдієвіших методів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає ефективний результат.

У заході узяли участь підприємства, що мають потребу в працівниках, серед них: Кіровоградська дирекція акціонерного товариства «Укрпошта», ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань», Кіровоградський районний військовий комісаріат, Державна установа «Кропивницька виправна колонія № 6», ТОВ «Аграрно-правнича компанія «АПК.», Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області та ін.

Серед представлених роботодавцями вакансій: поліцейський (інспектор) патрульної служби, дезінфектор, швачка, офіціант, контролер-касир та ін.

Під час проведення ярмарку вакансій роботодавці презентували свої підприємства та проводили співбесіди з претендентами на роботу з метою підбору майбутніх працівників, а також надавали шукачам роботи інформацію про умови та оплату праці на робочих місцях.

У свою чергу, безробітні мали можливість ознайомитись з різноманітною інформацією з метою працевлаштування, а також довідатись інформацію про підприємства, на яких може бути використана їх праця.

 

Тетяна Захаренко,  заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *