Учні шкільного лісництва «Зелена планета» провели акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Учні шкільного лісництва «Зелена планета» провели акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Проведення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» за участі учнів шкільного лісництва «Зелена планета» вже давно стало хорошою традицією компаніївських лісівників. Так і нинішня весна стала переконливою ілюстрацією того, що в лісгоспі роблять ставку на підростаюче покоління.

Працівники державного підприємства “Компаніївський лісгосп” запросили вихованців учнівського лісництва “Зелена планета”, що діє при  КЗ “Компаніївське НВО”, до створення нового лісу.

Юні лісівники разом із працівниками лісового господарства висаджували супутні лісові породи в урочищі Вільянівка, де створювались захисні лісові насадження з головною породою дуб черешчатий. Учасники акції висаджувалимолоді деревця вручну, за допомогою меча Колесова. Діти працювали відповідально, дбайливо садили кожен сіянець, бо знають, що  правильна посадка гарантує його приживлюваність. Учасники акції залишилися задоволеними своєю роботою. «Дарувати життя лісу – це круто», – так підсумували результат своєї роботи діти.

Після плідної роботи компаніївські лісівники почастували гостей-помічників смачним обідом на лоні природи і солодощами.

Участь учнівської молоді у посадці лісу, безумовно, виховує бережливе ставлення до природи, розуміння важливості лісів, сприяє популяризації професії лісівника та підвищенню довіри населення краю до діяльності лісогосподарської галузі. А лісівнича акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка об’єднує людей навколо благородної справи, навчає цінувати працю лісівників та дбати про ліс, заслуговує бути довговічною.

 

 

 

ДП «Компаніївський лісгосп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *