На Кіровоградщині презентували проект «Поліцейський офіцер громади»

На Кіровоградщині презентували проект «Поліцейський офіцер громади»
Кіровоградська область стала другим регіоном, де буде впроваджено новий формат роботи дільничного, який житиме та працюватиме в об’єднаній територіальній громаді. Про це повідомив заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич сьогодні, 9 квітня, під час презентації проекту у Кропивницькому.

Захід відбувся за участі начальника ГУНП в області Романа Козьякова, програмного директора ІСІТАП в Україні Джона Монтаніо, представника відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Олега Савчина, а також представників керівництва області, галузевих служб і територіальних підрозділів поліції, голів об’єднаних територіальних громад та сільських і селищних рад

«Проект спрямований на надання професійних поліцейських послуг у невеликих населених пунктах, що полягає не лише у реагуванні на вчинені правопорушення, а, в першу чергу, у забезпеченні захисту та безпеки громади, задоволенні її потреб. Дільничний буде частиною громади, житиме її проблемами, допомагатиме з їх вирішенням», – зазначив Олександр Фацевич.

Керівник поліції області Роман Козьяков наголосив, що на Кіровоградщині правоохоронці постійно працюють над впровадженням нових напрямків співпраці з громадськістю.
«Одним із масштабних кроків на шляху до поглиблення такої взаємодії є старт проекту «Поліцейський офіцер громади». Загалом на території області створено 20 об’єднаних територіальних громад, 14 із яких вже виявили бажання залучити дільничних, що будуть працювати і жити на їх території. У подальшому сподіваємося, що й інші 6 громад долучаться до цієї роботи», – підкреслив очільник ГУНП в області.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки співпраці Національної поліції з міжнародними стратегічними партнерами, які надають свою підтримку у процесі реформування відомства.

«Основна наша ціль – імплементувати проект у всій країні. Це відбудеться. Як тільки громада відчує присутність поліцейського, побачить, що він дійсно вирішує її проблеми, тоді все більша кількість громад виявить бажання долучитися до такого формату співпраці», – зауважив керівник регіонального офісу ІСІТАР в Україні Джон Монтаніо.
Зі свого боку, представник відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні також наголосив на важливості впровадження проекту.
«Поліцейський офіцер громади фактично стане для неї радником із питань безпеки», – зазначив Олег Савчин.
Також під час заходу представник ГУНП в Дніпропетровській області Дарія Полич розповіла про досвід впровадження проекту на Дніпропетровщині.

Присутні переглянули відеоролик для ознайомлення з основними нововведеннями у роботі поліцейського офіцера громади.
У процесі обговорення йшлося про етапи реалізації проекту, зокрема про навчання дільничних, які будуть працювати в об’єднаних територіальних громадах, організацію їх служби.

 

По завершенню заходу голови ОТГ та представники органів місцевого самоврядування мали можливість оглянути транспортні засоби та оснащення, яке використовуватиметься у службовій діяльності поліцейським офіцером громади.

 

Нагадаємо, у січні поточного року у Кропивницькому було презентовано проект «Сусідська варта», спрямований на створення безпечного середовища та поглиблення взаємодії поліції та громади.

Сектор комунікації
поліція Кіровоградської області

 

© Кіровоградська область: https://kg.npu.gov.ua/news/golovne/na-kirovogradshhini-prezentuvali-proekt-policzejskij-oficzer-gromadi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *