Весняний комісійний огляд вулично-дорожньої мережі Кіровоградської області триває

Весняний комісійний огляд вулично-дорожньої мережі Кіровоградської області триває

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху УПП Кіровоградщини спільно з працівниками облавтодору та комунальних підприємств продовжують практичний етап весняного комісійного огляду.

Спільні комісії інспекторів визначаються з необхідними обсягами ремонтних робіт та заходами з ліквідації недоліків щодо експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі в межах видатків, визначених на поточний рік.

Зокрема патрульні поліцейські фіксують стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості технічних засобів організації дорожнього руху. Особливу увагу патрульні приділяють аварійно-небезпечним ділянкам дороги, місцям концентрації ДТП та залізничним переїздам.

За результатами проведеного огляду станом на 9 квітня інспектори видали керівникам дорожньо-комунальних та залізничних організацій 23 вимоги (приписи) на усунення виявлених недоліків. До адміністративної відповідальності притягнули 33 посадові особи.

Щонайменше 11 пропозицій щодо покращання організації дорожнього руху патрульні направили до органів місцевої влади та місцевого самоврядування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *