У Кропивницькому майстрам швейної справи пропонують від 5,8 тис. грн. на місяць

У Кропивницькому майстрам швейної справи пропонують від 5,8 тис. грн. на місяць

 Приватне акціонерне товариство швейна фабрика «Зорянка» (ПрАТ Швейна Фабрика «Зорянка») – одне з найбільших сучасних швейних підприємств в Україні – спеціалізується на виробництві жіночого та чоловічого, форменого та робочого верхнього одягу.

Сьогодні тут застосовуються новітні технології виробництва, покращуються побутові умови для працюючих, досвідченими конструкторами-модельєрами розробляються найсучасніші зразки моделей одягу, освоюються нові ринки збуту продукції. На підприємстві працює професійна виробнича команда, яка здійснює індивідуальний підхід до кожного клієнта і застосовує у своїй роботі вишукані ідеї універсальних образів для кожного.

Сьогодні даному підприємству терміново потрібні працівники за професією  «швачка».

Розмір заробітної плати, яку пропонує роботодавець: 5800 / 7000 грн.

 

Вимоги до працівників: освіта професійно-технічна за професією «Швачка».

З питань працевлаштування до ПрАТ Швейна Фабрика «Зорянка» звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості (м. Кропивницький, вул. Є. Маланюка, 15).

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії, але Ви не маєте відповідної освіти, за сприяння служби зайнятості Ви маєте можливість пройти профнавчання та опанувати затребувану на ринку праці професію. Для цього Вам необхідно звернутися до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості за місцем Вашого перебування.

Нагадаємо, якщо у Вас є бажання ознайомитись з різноманіттям вакансій Кіровоградщини та України загалом запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості: https://kid.dcz.gov.ua/

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *