Місто Кропивницький швидкими темпами змінюється і реформується, – Сергій Кузьменко

Місто Кропивницький швидкими темпами змінюється і реформується, - Сергій Кузьменко
 
В облдержадміністрації завершено цикл співбесід з керівниками територій за підсумками соціально-економічного розвитку у 2018 році та щодо перспективних планів на 2019 рік. Сьогодні голова ОДА Сергій Кузьменко обговорив стан справ в обласному центрі з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем. Співбесіда відбулася за участі керівників структурних підрозділів ОДА, міськради та територіальних підрозділів центральних органів влади.
“Ми традиційно завершуємо цикл співбесід із керівниками територій спілкуванням з нашим головним партнером – містом, яке є обласним центром. має найкращий економічний потенціал і бюджет, в якому проживає найбільша кількість населення. Кропивницький швидкими темпами змінюється і реформується, стає європейським містом. За останні кілька років спільними зусиллями ми зробили усе для того, щоб ці зміни стали можливими, – наголосив Сергій Кузьменко та подякував Андрію Райковичу за співпрацю з облдержадміністрацією. – Ми спільно окреслимо завдання на 2019 рік і обговоримо, яка потрібна підтримка держави і обласної влади для їх виконання”.
Керівник ОДА зазначив, що обласні заклади охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, культури знаходяться саме в Кропивницькому. За останні роки на їх модернізацію було освоєно сотні мільйонів гривень з усіх бюджетів. Відзначив голова облдержадміністрації і позитивні інфраструктурні зміни, що відбулися в обласному центрі, зокрема оновлення міського транспорту, покращення якості доріг.
Серед ключових завдань, які заплановано виконати в Кропивницькому найближчим часом, Андрій Райкович виокремив декілька. Найголовнішим завданням, за словами міського голови, є модернізація системи теплопостачання. Оскільки 65% житлового фонду переведено на автономне теплозабезпечення, централізована система є розбалансованою і енергозатратною. В міської влади є наміри найближчими роками вирішити питання теплопостачання. Нині тривають перемовини із зовнішніми інвесторами щодо фінансового ресурсу та обговорення з фахівцями можливих варіантів розв’язання проблеми.
Ще одним амбітним завданням, яке вже на завершальній стадії, є реконструкція проїжджої частини вул. Ельворті та вул. Миколи Левитського – так званий проект “Арка”, що дасть змогу вирішити багаторічну проблему транспортних заторів. Завершити проект заплановано в серпні цього року, однак є певні проблеми щодо виконання зобов’язань “Укрзалізницею”, які необхідно вирішувати за сприяння центральних органів влади.
Серед інших важливих проектів, які буде реалізовано найближчими місяцями, Андрій Райкович назвав завершення реконструкції будівлі для розміщення міського Центру надання адміністративних послуг у форматі “Прозорий офіс” і розширення його функцій. Також в травні цього року планують завершити будівництво та ввести в експлуатацію новий житловий будинок по вул. Генерала Жадова, що дасть можливість 50 сімей забезпечити квартирами. У планах керівництва обласного центру оновлення лікарняного закладу, що працює на базі колишньої медсанчастини №19, модернізація та матеріально-технічне забезпечення закладів освіти, а також реалізація низки інших важливих проектів у різних галузях і сферах.
о

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *