Дільничні офіцери поліції Кіровоградщини поглиблюють співпрацю з населенням

Дільничні офіцери поліції Кіровоградщини поглиблюють співпрацю з населенням

Із кінця лютого в області проводяться превентивні заходи, спрямовані на налагодження комунікації поліції з населенням, вирішення проблемних питань громади, підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на територіях обслуговування, що сприятиме попередженню вчинення правопорушень та оперативному розкриттю злочинів.

Від початку проведення заходів уже відвідано понад 7140 помешкань громадян, до цієї роботи щодобово залучається більше 90 дільничних офіцерів поліції.

Під час відвідування помешкань від жителів отримано 30 повідомлень про події, із яких 5 направлено до оперативних служб. За наданою інформацією оперативниками було розкрито 10 злочинів.

У ході проведення заходів дільничними офіцерами поліції додатково поставлено на профілактичний облік 42 особи, із них 37 – які вчинили домашнє насильство та 5 раніше судимих.

Також відвідано 1190 помешкань, де проживають люди похилого віку, їм надано роз’яснення, як вберегтися від шахрайських дій та не стати жертвою інших протиправних посягань.

Робота у даному напрямку продовжується.

За матеріалами управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *