Голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян

Голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян
З надією на вирішення нагальних питань до Сергія Кузьменка звернулися 11 осіб. Переважна більшість заявників була з Кропивницького, а також з Олександрії та Знам’янського району.
Так, багатодітна матір з обласного центру звернулася за допомогою відремонтувати частину її квартири та оновити під’їзд. Крім цього, жінка вказала на необхідність облаштувати на території селища Гірничого зону відпочинку.
Голова облдержадміністрації пообіцяв знайти можливості покращення стану житла жінки та обговорити з керівництвом міста перспективи створення місця відпочинку в селищі.
Троє чорнобильців з Кропивницького порушили питання щодо виділення санаторних путівок, пільгового забезпечення, зокрема у частині організації безкоштовного лікування та проїзду в громадському транспорті, отримання медпрепаратів за рецептами.
За інформацією фахівців галузевих департаментів ОДА, цього року на медичне обслуговування та рецептурне забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС з обласного бюджету виділено 2,5 мільйони гривень, що на 25% більше минулорічних видатків. Щодо санаторно-курортного лікування, наголошено, що для забезпечення необхідною кількістю путівок даної категорії громадян, обласна влада звернулася до Мінсоцполітики та Міністерства фінансів про необхідність виділення області додаткового ресурсу.
Чоловік і дружина із с. Копані Знам’янського району поскаржились на орендаря їхніх земельних паїв. Як з’ясувалося, подружжя передало дві ділянки у користування агропідприємтсву в липні 2013 року на 7 років. Минулого року орендар запропонував їм підписати додаткову угоду на наступні 7 років, однак після відмови їм не виплатили кошти за 2018 рік. Керівник області пояснив, що не має повноважень врегульовувати подібні ситуації, тому порадив подружжю звернутися до суду.
Декілька мешканців мікрорайону Лелеківка міста Кропивницький розповіли про проблему з підтопленням будинків по вулицях Делегацька, Холодноярська, провулках Мінський, Підлісний та Уральський, що поблизу річки Інгул. Заявники повідомили, що останніми роками з настанням весни в окремих помешканнях та господарських будівлях місцевих жителів проступає вода. Заявники прохали не припиняти роботу у цей період насосної станції на Лелеківському водосховищі та взагалі розробити програму заходів з врегулювання даної проблеми. Сергій Кузьменко запевнив, що звернеться до водоканалу та керівництва міста щодо вжиття системних рішень з даної проблематики.
Учасник АТО з Олександрії розповів про ініціативу по добудові житлового будинку по вул. Героїв Сталінграда. Чоловік разом із трьома десятками місцевих жителів започаткували кооператив для реалізації даного проекту. Вони планують добудувати трьохповерховий будинок на 36 квартир. За словами чоловіка, міська влада загалом йде на зустріч кооперативу, однак через відсутність нового Генплану міста не можливо отримати дозвіл на розробку ПКД. Чоловіка поінформували, що містобудівну документацію Олександрії планували затвердити у травні-червні нинішнього року.
Крім цього, заявники звертались з питань щодо порядку призначення субсидій та надання матеріальної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *