Поліція Кіровоградщини розслідує сім кримінальних проваджень за повідомленнями про події, пов’язані з виборчим процесом

Поліція Кіровоградщини розслідує сім кримінальних проваджень за повідомленнями про події, пов’язані з виборчим процесом

Загалом із початку передвиборної кампанії (31 грудня) по 10 березня до органів поліції області надійшло 119 повідомлень про такі події.

У даний час триває розслідування у рамках 2 кримінальних проваджень, розпочатих за ст. 160 (підкуп виборця), 1 – за ст. 296 (хуліганство) та 1 – за ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

Крім того, упродовж вихідних поліцейськими було розпочато ще три кримінальних провадження. У Гайворонському районі за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України – за фактом вчинення невідомими особами хуліганських дій біля приймальні одного з кандидатів у президенти.

У Голованівському районі до поліції надійшло повідомлення про пошкодження та викрадення частини металевої конструкції білборда з політичною рекламою одного з кандидатів у президенти. Правоохоронці проводять розслідування за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України.

У Кропивницькому розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 160 Кримінального кодексу України за зверненням представників громадської організації щодо можливої спроби підкупу виборців.

За матеріалами ситуаційного центру поліції Кіровоградської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *