Сергій Кузьменко закликав правоохоронні органи пришвидшити розслідування подій у філії Донецького медичного університету

Сергій Кузьменко закликав правоохоронні органи пришвидшити розслідування подій у філії Донецького медичного університету
 Під час апаратної наради голова облдержадміністрації прокоментував події довкола філії Донецького Національного медичного університету у Кропивницькому, що стали топовими новинами на шпальтах газет та центральних телеканалів.
“Декілька років тому ми з величезним задоволенням прихистили університет у обласному центрі, надали технічні можливості, і, якби знову стояв вибір, чи потрібно це робити, абсолютно ствердно сказав би, так – потрібно. Адже, роблячи такі кроки, ми мали єдину мету – отримати ще більше лікарів, яких в області не вистачає. За останні чотири роки ми інвестувавши сотні мільйони гривень в охорону здоров’я області, модернізували лікарні, придбали нове обладнання, автотранспорт. Безумовно, щоб все це успішно функціонувало, нам потрібні лікарі. Прикро, що у декого були інші цілі, розбіжні з прагненням обласної та міської влади. Хтось передбачав, що створить собі можливість, щоб “нагріти руки”, – наголосив Сергій Кузьменко.
Звертаючись до правоохоронних органів керівник області закликав “раз і на завжди дати по руках людям, які не розуміють, що таке інтерес країни, її імідж, честь і совість, а бачать перед очима лише доларові купюри”.
“Цьому потрібно покласти край. Знаю, що робота вже робиться. Але просив би пришвидшитись, щоб суспільство отримало відповідь на те, як діятимуть правоохоронні органи у випадках, коли хтось безсоромно займається шахрайством,” – зазначив Сергій Кузьменко. “Не моя справа розслідувати, хто, кому, що перераховував і хто, куди кошти не доплатив. Для цього є правоохоронна система. Тому прошу – негайно дати оцінку подіям в університеті. Злодії мають знаходитись у в’язниці, а люди, які прийняли рішення пов’язати з Україною студентські роки повинні отримати бажану освіту”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *