Кіровоградська митниця ДФС інформує про стан легалізації автомобілів з європейською реєстрацією в Кіровоградській області

Кіровоградська митниця ДФС інформує про стан легалізації автомобілів з європейською реєстрацією в Кіровоградській області

             Станом на 06.02.2019 року Кіровоградською митницею оформлено в режимі «імпорт» 716 автомобілів, які знаходились на території України з порушенням митних правил – так званих «євроблях» (загальний показник по Україні – 79162 автомобіля). Тобто 716 власників транспортних засобів – жителів Кіровоградської області скористалися 50% знижкою по сплаті акцизного податку при митному оформленні автомобіля. Нагадуємо, що з  00:00 23 лютого 2019 року акцизний податок буде стягуватися у повному обсязі, передбаченому Податковим кодексом України.

Також 24 травня 2019 року вступають в дію нові санкції щодо відповідальності за порушення строків та вимог митних режимів. Зокрема, при перевищенні строків перебування транспортних засобів особистого користування у митному режимі транзиту або тимчасового ввезення більше ніж на 30 діб починають діяти нові розміри штрафів – від 170 грн. до 170 тис. грн. та конфіскація транспортного засобу за рішенням суду , а також інформація щодо порушників строків тимчасового ввезення та транзиту органами доходів і зборів буде надаватись органам Національної поліції.

Отже, з метою уникнення черг напередодні закінчення терміну пільгового оформлення транспортних засобів, пропонуємо всім зацікавленим особам скористатися пільгами при митному оформлені транспортних засобів на умовах Законів України від 08.11.2018 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» №2611- та №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Кіровоградська митниця ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *