Кропивницькі патрульні пояснили школярам реальність загроз віртуального світу

Кропивницькі патрульні пояснили школярам реальність загроз віртуального світу

Всесвітня мережа займає все більшу частину нашого життя. Інтернет став настільки звичним для нас, що без нього вже не можна уявити сучасні навчання, дозвілля та обмін інформацією. Але завжди варто пам’ятати про загрози, які «павутина» може нести в собі.

Саме правилам безпеки при користуванні інтернетом присвятили робочий тиждень шкільні офіцери поліції управління патрульної поліції Кіровоградщини.

Учням навчальних закладів міста інспектори розповідали про форми інтернет-шахрайства, сайти з небезпечним контентом та про інші загрози, які можуть трапитися блукаючи мережею.

Школярі слухали поліцейських із неприхованим захватом. Вони були вражені, до яких наслідків може призвести бездумне розповсюдження особистих даних в інтернеті та до яких маніпуляцій можуть вдаватися кібер-злочинці.

У підсумку цікавих та повчальних занять інспектори разом зі школярами сформулювали основні правила безпечної поведінки в мережі. Діти отримали корисні поради та запам’ятали, що інтернет – це чудове місце для навчання та дозвілля, але варто завжди бути обережним

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *