Ситуація із забезпеченням належних санітарно-гігієнічних умов у закладах загальної середньої освіти області поліпшиться

Ситуація із забезпеченням належних санітарно-гігієнічних умов у закладах загальної середньої освіти області поліпшиться
 
Минулого тижня на засіданні сесії обласної ради депутати розподілили цільову освітню субвенцію з державного бюджету, яка надійшла наприкінці минулого року, передбачивши 7,4 млн грн на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у закладах.
Стан готовності закладів освіти області до 2018-2019 навчального року засвідчив, що у їх низці не вирішене питання облаштування внутрішніми туалетами. Зазначене питання перебувало в полі зору Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області згідно з покладеними повноваженнями.
З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, запобігання погіршенню епідемічної ситуації Держпродспоживслужба області в рамках компетенції направляла рекомендаційні листи головам райдержадміністрацій, міським, селищним та сільським головам та головам об’єднаних територіальних громад. Крім того, з розумінням до означеного питання поставилося керівництво галузевого управління обласної державної адміністрації. Результатом спільної роботи стане забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у закладах освіти.
 
Інформує прес-служба ГУ Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *