Опалення у навчально-виховних закладах м. Світловодська відновлено

Опалення у навчально-виховних закладах м. Світловодська відновлено
За інформацією Світловодського міського управління  Держпродспоживслужби області станом на 22 січня поточного року відновлене теплопостачання в чотири школи та сім дитсадків міста, де напередодні була зафіксована нижча температура від нормативної через аварію на котельні.
З 19 на 20 січня поточного року через аварійну ситуацію на котельні №2 СП ТОВ «Світловодськпобут» без опалення опинилися житлові будинки та громадські будівлі Приморського району міста, а також чотири ЗШ – № № 1, 2, 3, школа-інтернат №1 та сім ДНЗ – № № 6, 14, 15, 22, 23, 25, «Школа Монтесорі». Температура повітря в цих закладах коливалася в межах +14-16°C при нормативній +17С-20°C для ЗШ та +19С-23°C для ДНЗ.
У зв’язку з цим на період ремонтних робіт та до відновлення опалення у навчально-виховних закладах 21 січня проводилися скорочені уроки, використовувалися обігрівачі. У школі–інтернаті №1, де було зафіксовано найнижчу температуру – плюс 10-12°C, заняття було призупинено, дітей, які знаходяться на цілодобовому перебуванні, тимчасово розміщено у школі-інтернаті №2.
23 січня за участю фахівців Держпродспоживслужби області відбудеться засідання обласного штабу з контролю за станом проходження опалювального періоду 2018-2019 рр., на якому заплановано розглянути ситуацію з теплопостачанням у м. Світловодську. Питання про дотримання повітряно-теплового режиму в навчально-виховних закладах перебуває на контролі Держпродспоживслужби області.
Інформує прес-служба ГУ Держпродспоживслужби
в Кіровоградській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *