Керівник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков взяв участь у тактико-спеціальних навчаннях

Керівник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков взяв участь у тактико-спеціальних навчаннях

Із 10 грудня на навчальній базі НАВС тривають масштабні заходи, у ході яких поліцейські разом із представниками інших підрозділів системи МВС відпрацьовують спільні дії під час виникнення можливих надзвичайних подій та ситуацій.

12 грудня до навчальної бази НАВС прибули керівники обласних главків поліції та особисто взяли участь у навчаннях.

Протягом двох днів поліцейські разом із рятувальниками, прикордонниками та військослужбовцями вже відпрацювали виконання службових завдань у таких ситуаціях як забезпечення публічного порядку під час виборів, дії у разі: блокування автошляхів, повідомлення про замінування, захоплення заручників, виникнення катастроф техногенного та природного характеру, надзвичайних ситуацій на державному кордоні.

Усіх учасників навчань було поділено на 4 зведених загони, дії яких координує Центральний пункт управління через оперативні штаби з числа представників керівництва відомств, задіяних до проведення навчань.

Сьогодні керівники поліції з областей взяли участь у теоретичних і практичних навчаннях, долучилися до організації взаємодії та прийняття рішень у виконанні поставлених завдань.

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *