За останні кілька тижнів Кіровоградщина додатково отримала з державного бюджету 333 мільйони гривень

За останні кілька тижнів Кіровоградщина додатково отримала з державного бюджету 333 мільйони гривень
 
Про це повідомив на апаратній нараді голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, інформуючи про основні тенденції державного бюджету на 2019 рік та про уточнення показників держбюджету нинішнього року.
– Хочу повідомити жителям області гарну новину, – зазначив Сергій Кузьменко. – Впродовж останніх тижнів, відповідно до рішень Кабінету Міністрів, Кіровоградщина отримала додаткових 333 мільйони гривень. Це означає, що Урядом України високо оцінена наша з вами робота у 2018 році, що нам довіряють. Що територіями області були підготовлені якісні проекти і є добра динаміка виконання цих проектів.
Кошти отримані на фінансування різних заходів та потреб.
В першу чергу це стосується будівництва державних доріг. Кіровоградщина, за словами голови облдержадміністрації, продемонструвала у 2018 році високі темпи виконання таких робіт та успішний результат. Завдяки цьому, на дорожні роботи вдалося залучити додаткових 200 мільйонів гривень, що дасть можливість зробити ще більше.
Також отримано додаткову освітню (27,7 млн. грн.) – для виплати заробітної плати, а також передбачених законодавством винагород педагогам та медичну субвенцію місцевим бюджетам (52,7 млн. грн.) – для виплати заробітної плати працівникам медичної сфери, забезпечення гемодіалізу та інсулінами.
Окрім того, надійшли кошти субвенції на здійснення заходів соціально-економічного розвитку (52,8 млн. грн..), зокрема для придбання закладами соціальної сфери необхідного обладнання, для завершення ремонтів згідно з тими планами, які мала кожна територія.
Це питання Сергій Кузьменко доручив взяти під особистий контроль першому заступнику голови облдержадміністрації Сергію Коваленку, зазначивши, що слід проаналізувати, на які об’єкти отримано додаткове фінансування, як це співпадає з будівельними планами, з урахуванням того, що завершується і будівельний період, і фінансовий рік.
Разом із територіями ця робота має бути проведена протягом нинішнього тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *