Безробітних жителів Кіровоградщини запрошують на навчання

Безробітних жителів Кіровоградщини запрошують на навчання

Сьогодні, на жаль, не кожна професія гарантує успішне працевлаштування. А коли людина взагалі не має професії, то ця проблема ще більше ускладняється. Що робити в такому разі? Або наполегливо шукати роботу, але невідомо, як довго це триватиме, або ж – отримати професію, яка користується попитом на сучасному ринку праці! І в цьому допоможе державна служба зайнятості, фахівці якої запропонують безкоштовно пройти професійне навчання, перенавчання чи підвищення кваліфікації з гарантованим подальшим працевлаштуванням.

Тож, у листопаді місяці поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Львівського центру професійно-технічної освіти безробітних громадян професії «штукатур», що є затребуваною на регіональному ринку праці. Розпочинається навчання з 23 листопада, термін навчання 5,5 міс.

Крім того, у цьому ж навчальному закладі упродовж листопада місяця поточного року організовується навчання за професіями «електрогазозварник» (навчання розпочинається з 19.11, термін навчання 5,5 міс.) та «візажист» (навчання розпочинається з 26.11, термін навчання 5,3 міс.).

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Тих, кого зацікавили пропозиції щодо проходження професійного навчання, можуть звертатися до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем перебування.

Слід пам’ятати, що здобувши професію, що актуальна на ринку праці, громадянин має неабиякий шанс працевлаштуватися.

 

Відділ організації профнавчання обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *