У Кропивницькому відбулася вулична акція «Хода за свободу»

У Кропивницькому відбулася вулична акція «Хода за свободу»

 

 18 жовтня  Україна відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми. З цієї нагоди у Кропивницькому відбулася вулична акція «Хода за свободу». Від обласної влади до акції приєдналася заступник голови облдержадміністрації Світлана Лобанова.
Учасники ходи, символічно вбрані у чорне, рушили колоною від площі Героїв Майдану до Театральної площі. В руках вони тримали плакати «Торгівля людьми досі існує» та «Скасуємо рабство всюди і назавжди». Також вони роздавали листівки і флаєри з інформацією щодо протидії торгівлі людьми. Таким чином жителі обласного центру висловили своє негативне ставлення до сучасної работоргівлі.
Нагадаємо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований у 2007-му році Європейським Парламентом як день єднання небайдужої громадськості проти ганебного явища, що має місце у сучасному світі. Оголосивши курс на євроінтеграцію, Україна також приєдналася до основних міжнародних нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі людьми.
Проблема примусової експлуатації людей залишається надзвичайно актуальною для багатьох країн світу. Не є виключенням й Україна. Починаючи з 1991 року від торгівлі людьми постраждали понад 230 тисяч українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *