З початку року на Кіровоградщині працевлаштовано близько 50 переселенців

З початку року на Кіровоградщині працевлаштовано близько 50 переселенців

 На Кіровоградщині кожен п’ятий безробітний переселенець працевлаштований у сфері сільського господарства

 

Протягом січня – серпня 2018 року отримували послуги служби зайнятості області 185 внутрішньо переміщених осіб, які отримали довідку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», з них 149 осіб мали статус безробітного.

Служба зайнятості області сприяла працевлаштуванню 46 внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

Кожен п’ятий безробітний з числа ВПО, був працевлаштований за направленням державної служби зайнятості у сфері сільського, лісового господарства, кожен шостий у сфері переробної промисловості, кожен сьомий у сфері, торгівлі та ремонту транспортних засобів і тимчасового розміщення й організації харчування.

За направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 9 безробітних з числа ВПО. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 10 осіб.

Станом  на 1 вересня  2018  року статус безробітного мали 55 ВПО, з них 35 осіб отримували допомогу по безробіттю (середній розмір якої становив 2164 грн.).

Безробітними з числа переселенців є, у переважній більшості, представники жіночої статі (74,5%).

Вікова  структура  безробітних  з числа ВПО є наступною: частка молоді у віці до 35 років серед переселенців становить 52,7%, питома вага осіб віком до 45 років  – 27,3%,  старше 45 років – 20,0%.

Розподіл ВПО за освітою є наступним: особи з вищою освітою становлять 50,9%, з професійно-технічною – 29,1% та 20,0% – з початковою та середньою. Характерним є те, що частка переселенців з вищою освітою є переважаючою у більшості районів.

Професійна структура безробітних з числа ВПО: кожний другий – це законодавці, фахівці, професіонали, службовці, кожний третій особи з робітничими професіями, кожний п’ятий – особи без професійної підготовки.

Відділ статистики та аналітики Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *