Один день – дві почесні нагороди

Один день - дві почесні нагороди

15 вересня 2018 року за значні успіхи у науковій, навчальній, виховній, культурно-громадській роботі перший заступник завідувача, доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ФЕМ Сторожук Оксана Василівна нагороджена двома грамотами. Під час засідання осінньої секції Малої академії наук України в актовій залі ЦНТУ їй було вручено Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України та Національного центру “Мала академія наук України”. Оксана Василівна вже багато років успішно готує вихованців МАН України до участі у творчих конкурсах, олімпіадах економічного профілю. Під її керівництвом учні займають призові місця, підвищують рівень знань, готуються до вступу до закладів вищої освіти, вчаться застосовувати інноваційні методи і підходи.

Під час проведення урочистостей з нагоди Дня міста Оксані Василівні було вручено Грамоту Міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького за значні успіхи у науковій та педагогічній роботі, підготовку висококваліфікованих фахівців для регіону, активну громадську діяльність та з нагоди Дня міста!

 

Викладачі і студенти факультету економіки та менеджменту щиро вітають шановну Оксану Василівну із заслуженим визнанням її здобутків! Бажаємо успіхів в усіх сферах, творчого настрою та нових звершень!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *