На Кіровоградщині набір студентів на бюджетні місця у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації склав 80%

На Кіровоградщині набір студентів на бюджетні місця у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації склав 80%

 

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко провів нараду з питання організації освітнього процесу у вищих навчальних закладах І та ІІ рівня акредитації у 2018-2019 навчальному році. У нараді взяли участь керівники галузевих структурних підрозділів облдержадміністрації, яким підпорядковуються відповідні навчальні заклади.
Керівники департаментів доповіли про ситуацію з наповнюваністю по кожному із вишів І-ІІ рівня акредитації. Особлива увага була приділена професіям, затребуваним на ринку праці області.
Як зазначив начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський, відповідно до затвердженого регіонального замовлення на 2018 рік, у новому навчальному році передбачено 1323 бюджетних місця. Однак по ним існує недобір. На бюджетній основі навчаються 1057 студентів, що складає 80% від потреби.
Сергій Коваленко зауважив, що влада і надалі буде підтримувати ті робітничі професії, які потребує Кіровоградська область.
Перший заступник голови ОДА також наголосив на необхідності економії енергоносіїв в навчальних закладах. Заощаджені кошти повинні бути спрямовані на диференціацію заробітної плати педагогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *