Виконавча служба Кіровоградщини діє: боржники обурюються і погрожують голодуванням

Виконавча служба Кіровоградщини діє: боржники обурюються і погрожують голодуванням

Громадський активіст Олександр Боршуляк влаштував одиночний пікет уже біля приміщення обласного управління юстиції, продовжуючи вимагати зняти його майно з електронних торгів. Чоловік заборгував реабілітаційному центру «Слов’янський курорт», який знаходиться у віданні Міністерства охорони здоров’я, близько 300 тисяч гривень.

Як повідомив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул, він особисто вчора, 15 серпня, під час особистого прийому громадян пояснив Олександру Боршуляку, що його претензії до роботи державної виконавчої служби є безпідставними.

«Згідно закону, знімати арештоване майно з торгів державний виконавець може лише після відповідного рішення суду або ліквідації заборгованості. Під час зустрічі ми обговорили усі нюанси. Олександр Боршуляк заявив, що питань більше немає, а вже ближче до вечора повернувся й продовжив пікет, погрожуючи голодуванням. Що ж, якщо боржники так емоційно реагують і створюють з виконання рішення суду шоу, значить, державні виконавці Кіровоградщини дійсно працюють ефективно. Усі спроби психологічно тиснути на них – безрезультатні. Повторюсь: закон – один для всіх, а тому маніпуляції та тиск на виконавчу службу є протиправним. Борги, згідно рішення суду, все одно доведеться сплатити», – прокоментував посадовець.

Нагадаємо, громадський активіст Олександр Боршуляк почав перешкоджати роботі виконавчої служби з понеділка, 13 серпня. Заважав роботі державних виконавців і не давав закрити приміщення Кіровоградського районного відділу державної виконавчої служби після закінчення робочого дня, залишившись там ночувати. На ім’я керівника Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області Романа Козьякова було направлено повідомлення про вчинення злочину за статтею 343 Кримінального кодексу України, згідно якої вплив на державного чи приватного виконавця з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконного рішення карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до трьох місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *