На Кіровоградщині відбулись перші засідання клубу для молоді «Секрет успіху»

На Кіровоградщині відбулись перші засідання клубу для молоді «Секрет успіху»

Фахівцями Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було проведено перший цикл засідань клубу для молоді «Секрет успіху», який складався з п’яти засідань.

Тематика засідань була визначена самими учасниками клубу, а саме: «Ставимо цілі – реалізуємо мрії»,  »Молодий спеціаліст – як себе презентувати», «Конфлікти: попередження і подолання», «Тайм-менеджмент: прості способи управління часом».

Під час занять учасники клубу засвоювали навички покладання цілей, відпрацьовували методи самопрезентації та ефективного пошуку роботи, способи вирішення конфліктів, а також навчалися правильно визначати пріоритети та планувати свій час.

На останнє засідання клубу було запрошено успішного підприємця Миколу Сташенка, колишнього безробітного, який перебував на обліку у Новомиргородському районному центрі зайнятості та, за сприяння центру зайнятості, відкрив власну справу у сфері  роздрібної торгівлі квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах. Підприємець надав молодим людям поради щодо до досягнення цілей та подолання перешкод: «Йдіть вперед, працюйте над собою, самовдосконалюйтесь та самореалізовуйтесь».

У майбутньому, до участі у засіданнях клубу планується запрошувати його колишніх учасників, які стануть успішними і зможуть поділитися своїм секретом успіху, а також соціальних партнерів районної філії обласного центру зайнятості.

 

Вікторія Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості  Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *