Здобувши нову професію, безробітний з Кіровоградщини працевлаштувався в мегаполісі

Здобувши нову професію, безробітний з Кіровоградщини працевлаштувався в мегаполісі

Однією з найбільш дієвих форм допомоги тим, хто втратив роботу або вперше шукає її, є професійне навчання за професіями, актуальними на ринку праці.

Так, пан Олександр, залишившись без роботи, звернувся до Знам’янського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуці роботи та дійшов висновку, що необхідно оволодіти новою професією, адже це дасть можливість повернутися до трудової діяльності.

Перебуваючи на обліку, Олександр отримав чимало корисної інформації про послуги, які надає служба зайнятості клієнтам. На сьогодні, як зрозумів чоловік, актуальною на ринку праці є потреба в наданні послуг з монтажу та ремонту освітлювальних мереж. Певний досвід Олександр вже мав, адже вдома електричне освітлення робив сам. Але для професійної роботи цього замало, тому було прийняте рішення оволодіти потрібною професією.

«Я зрозумів, що в мене є можливість перетворити захоплення у справу свого життя – стати електромонтером з освітлення та освітлювальних мереж», – поділився своїми думками пан Олександр.

Фахівці обговорювали з чоловіком можливості проходження професійного навчання в навчальних закладах регіону, а також за межами області. Олександр обрав Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Це рішення стало доленосним, адже Олександр не тільки здобув нову професію, а й змінив місце проживання: під час навчання чоловік проявив себе як комунікабельна та відповідальна людина, саме тому викладачі побачили у ньому майбутнього колегу.

Олександр залишився працювати в Одеському центрі професійно-технічної освіти завідувачем господарської частини. Недарма кажуть, що навчання – це надійний шлях знайти роботу та впевненість у завтрашньому дні.

«Сьогодні я маю все те, про що мріяв: роботу, яка мені подобається, стабільний заробіток. Навчальний заклад забезпечив мене житлом в гуртожитку», – розповів пан Олександр.

Таким чином професійне навчання безробітних – один із ефективних засобів підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, що сприяє швидшому поверненню до трудової діяльності.

 

Олена Баланенко, начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *