Операція «Перевізник» триває: кропивницькі патрульні дбають про безпеку громадян у транспорті

Операція «Перевізник» триває: кропивницькі патрульні дбають про безпеку громадян у транспорті

Сьогодні, 10-го серпня, близько 9-ї години на вулиці Мурманська патрульні зупинили мікроавтобус Mercedes-Benz за порушення правил ПДР, а саме, проїзд перехрестя на забороняючий сигнал світлофора. Під час перевірки документів водій пояснив, що здійснює нерегулярні перевезення пасажирів за маршрутом Кропивницький-Київ.

Під час розмови інспектори виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння і запропонували пройти відповідний огляд. Проте водій не погодився з отриманим результатом 0,54 проміле, тому повторно пройшов огляд у лікарні з результатом 0,36 і 0,33 проміле. За виявлені порушення на 56-річного водія склали адмінматеріали за ч. 1 ст. 130 і ч. 2 ст. 122 КУпАП.

Нагадаємо, що наразі тривають профілактичні заході під умовною назвою «Перевізник», метою якої є профілактика аварійності на автодорогах, запобігання скоєння ДТП, посилення ефективності контролю за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками.

В період з 23 липня по 10 серпня 2018 року працівниками управління патрульної поліції в Кіровоградській області оглянуто 648 транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів, з яких 40 виявили технічно несправним.

Відносно водіїв таких транспортних засобів складено 157 адміністративних матеріалів за порушення ПДР України, в тому числі:
– перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 51;
– відхилення від визначеного маршруту руху, незаїзд на автостанцію – 16;
– порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 6;
– за керування без необхідних документів – 4;
– керування транспортом, що не пройшов обов`язковий технічний контроль – 4;
– інші порушення ПДР – 20.

У той же час, до адміністративної відповідальності притягнули 5 посадових осіб-пасажироперевізників за ст. 128 КУпАП – випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *