Завдяки будівельникам Кіровоградщини у 2017 році область посіла перше місце в Україні за темпами будівництва

Завдяки будівельникам Кіровоградщини у 2017 році   область посіла перше місце в Україні за темпами будівництва

 

В облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника. Представників будівельної галузі привітали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.
Професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів традиційно відзначається в Україні від 1993 року. Нині на Кіровоградщині споруджують нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, спортивної інфраструктури, відновлюють храми, пам’ятки історії та культури, тому будівельна галузь є одним з головних чинників розвитку економіки області.
На це звернув увагу Сергій Коваленко, вітаючи учасників урочистостей зі святом.
Посадовець також підкреслив: “Завдяки вам у 2017 році Кіровоградська область посіла перше місце в Україні за темпами будівництва. Цього року ми повинні добудувати дев’ять важливих соціальних об’єктів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Також ми побудуємо 18 нових сільських лікарських амбулаторій. Сподіваюся на співпрацю і зичу вам успіхів”.
Разом із головою обласної ради Олександром Чорноіваненком Сергій Коваленко вручив кращим працівникам будівельної галузі грамоти і подяки.
З професійним святом учасників урочистостей також привітали голова обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів Григорій Святун та заслужений будівельник України, активний діяч у будівельній галузі Валерій Кошовенко.
Після завершення урочистостей, музичні вітання будівельникам Кіровоградщини подарували актори академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *