У Кропивницькому відзначили Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

У Кропивницькому відзначили Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

 30 липня 2018 року, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, у Кропивницькому, на головній вулиці міста Великій Перспективній, відбулися заходи в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «#протиДІЙ торгівлі людьми».

В офіційному відкритті акції взяли участь Вікторія Янковська, начальник відділу департаменту соціального захисту населення ОДА, Микола Мальований, ст.оперуповноважений відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції у Кіровоградській області; Наталія Кравець, головний спеціаліст служби у справах дітей ОДА; Валентин Боровиков, член громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр».

Кульмінацією акції став флешмоб повітряних кульок кольору прапора України, з логотипами Національної кампанії. Понад півсотні кульок злетіли в небо, привертаючи увагу до проблеми торгівлі людьми та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища.

Згодом усі бажаючі, а їх виявилося близько сотні, мали змогу взяти участь в інтерактивній грі-квесті «Лабіринт можливостей», який був облаштований для підвищення обізнаності населення щодо проблеми сучасного рабства. Шукаючи роботу, трудові мігранти потрапляють в умовні стіни лабіринту. Учасники квесту знайомилися з реальними історіями вербування, шукали вихід із невідомих ситуацій та намагалися уникнути потрапляння в торгівлю людьми. Під час проходження лабіринту багато хто змінив своє ставлення до сумнівних пропозицій працевлаштування та перевірив власні знання  щодо правил безпечної міграції та працевлаштування за кордоном.

Виконавчим партнером в реалізації Національної інформаційної кампанії                                    в м. Кропивницький є ГО «Обласний жіночий інформаційний центр», який надає допомогу та підтримку  вразливим групам населення, впроваджує нові підходи до профілактики негативних явищ, а також у співпраці з державними та громадськими організаціями здійснює заходи з протидії торгівлі людьми.

Заходи відбулися з ініціативи Міністерства соціальної політики України, за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні (@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine), Міжнародної Організації з Міграції та громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр».

 

Світлана Приймак, член ГО «Обласний жіночий інформаційний центр».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *